Tootegrupid

Müügitingimused

Veebipoe juustupood.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Üvasi Talu (registrikood 12317802),
asukohaga Üvasi, Rasina, Põlva vald, 64618.

 1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

  1.1 Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Kasutustingimuste lahutamatu lisa on Privaatsustingimused.
  1.2 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.
  1.3 Kõik veebipoes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu vastavalt seaduses sätestatud määrale.
  1.4 Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.
  Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
  1.5 Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
 2. Tellimuse vormistamine

  2.1 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.
  2.2 Ostukorvis on võimalik muuta tellitava kauba koguseid ning kaupu ostukorvist eemaldada kuni kauba eest tasumise hetkeni.
  2.3 Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab turvaliselt tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil (vt. punkt 3.2).
  2.5 Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
  2.6 Veebipood saadab Ostja e-posti aadressile tellimuse kinnituse. Kauba väljasaatmisel lisatakse Müüja poolt pakendisse müügiarve.
  2.7 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 3. Tasumine

  3.1 Kauba müügihinna ja kauba kättetoimetamise tasu maksab Ostja täies ulatuses ettemaksuna.
  3.2 Tellimuse eest tasumine toimub vastavalt pakutud makseviisidele:
  - Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay;
  - ülekanne müüja arvelduskontole (klient sooritab selle ise tema e-posti aadressile laekunud tellimuse kinnituse alusel).
  NB! Pangalingiga tasumisel tuleb pärast makse sooritamist vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.
  3.3 Makseid vahendab Maksekeskus AS. Pangalingi kaudu tasumise korral toimub makse väljaspool Veebipoodi vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi pangaandmetele.
  3.4 Maksetega seotud isikuandmete töötlejad on:
  - vastutav töötleja Üvasi Talu OÜ asukohaga Üvasi, Rasina, Põlva vald, 64618, telefon +372 581 40266, e-mail info(ät)juustupood.ee
  - vastutav töötleja ja hoidja Roller Äritarkvara OÜ asukohaga Veerenni 24c, Tallinn, 10135, telefon +372 687 1400, e-mail info(ät)shoproller.ee
  - volitatud töötleja Maksekeskus AS.

 4. Kohaletoimetamine

  4.1 Tellitud kauba kättesaamise meetodi valib Ostja ostukorvis tellimuse vormistamisel.
  4.2 Kauba kättetoimetamine toimub Eesti Vabariigi piires Omniva ja Smartpost pakiautomaatide kaudu.
  4.3 Ostja võib kaubale ka ise järgi tulla müüja asukohta.
  4.4 Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud ostja poolt valitavate saatmisviiside juures.
  4.5 Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja poolt valitud sihtpunkti kuni 7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.
  4.6 Maksimaalne tarneaeg võib sõltuda kauba saadavusest ja müüja tootmise eripäradest kuid ei tohi ületada 14 kalendripäeva.

 5. Taganemisõigus

  5.1 Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
  5.2 Taganemisõigust ei kohaldata kui ostjaks on juriidiline isik.
  5.3 Taganemisõigus ei kehti lepingule mille esemeks on:
  5.3.1 sellise asja üleandmine, mis on valmistatud Ostja esitatud nõuete järgi või mis on selgelt kohandatud konkreetse Ostja vajadustele;
  5.3.2 sellise asja üleandmine, mis rikneb või vananeb kiiresti;
  5.3.3 sellise suletud pakendis asja üleandmine, mis ei ole kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud.
  5.4 Kauba tagastamiseks tuleb esitada müügilepingust taganemise avaldus hiljemalt 14 päeva jooksul arvates kauba kättesaamisest. Avaldus tuleb saata e-posti aadressile info(ät)juustupood.ee.
  5.5 Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv kaup ei vasta tellitule (nt vale või defektiga kaup). Kauba tagastamise kulu sõltub Ostja asukohast ja tagastamise viisist.
  5.6 Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
  5.7 Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
  5.8 Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.
  5.9 Kui lepingust taganemine vastab käesolevatele tingimustele, kohustub müüja tagastama ostjale kauba ja transpordi maksumuse hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul.

 6. Pretensiooni esitamise õigus

  6.1 Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale.  Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.
  6.2 Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@juustupood.ee.
  6.3 Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
  6.4 Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
  6.5 Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 kalendripäeva jooksul.

 7. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

  7.1 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
  7.2 Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
  7.3 Veebipood edastab maksete töötlemiseks vajalikud isikuandmeid makseteenust pakkuvale Maksekeskus AS-le.
  7.4 Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
  7.5 Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.
  7.6 Veebipoe isikuandmete töötlejad on:
  - vastutav töötleja Üvasi Talu OÜ asukohaga Üvasi, Rasina, Põlva vald, 64618, telefon +372 581 40266, e-mail info(ät)juustupood.ee
  - vastutav töötleja ja hoidja Roller Äritarkvara OÜ asukohaga Veerenni 24c, Tallinn, 10135, telefon +372 687 1400, e-mail info(ät)shoproller.ee
  - volitatud töötleja Maksekeskus AS.

 8. Vaidluste lahendamine

  8.1 Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjaga aadressile info@juustupood.ee.
  8.2 Ostja ja Veebipoe vahelised erimeelsused kuuluvad lahendamisele pooltevaheliste läbirääkimiste käigus saavutatavate kokkulepete teel.
  8.3 Kokkulepete mittesaavutamise korral on Ostjal õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse (www.tarbijakaitseamet.ee) ja tarbijavaidluste komisjoni (www.komisjon.ee) või kohtusse. Lisaks on võimalik pöörduda Euroopa Liidu elektroonilisse ODR (Online Dispute Resolution ehk veebipõhine vaidluste lahendamine) keskkonda aadressil ec.europa.eu/odr.