Tootegrupid

Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

www.juustupood.ee veebipoe isikuandmete töötlejad on:
- vastutav töötleja Üvasi Talu OÜ asukohaga Üvasi, Rasina, Põlva vald, 64618, telefon +372 581 40266, e-mail info(ät)juustupood.ee
- vastutav töötleja ja hoidja Roller Äritarkvara OÜ asukohaga Veerenni 24c, Tallinn, 10135, telefon +372 687 1400, e-mail info(ät)shoproller.ee
- volitatud töötleja Maksekeskus AS.

Milliseid isikuandmeid me töötleme

Juustupood.ee töötleb omapoolsete kohustuste täitmiseks kasutaja poolt sisestatud järgmisi isikuandmeid: nimi, telefoninumber, e-posti aadress, kauba kohaletoimetamise aadress, pangakonto number, tellitud kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed.

Millisel eesmärgil me isikuandmeid töötleme

Isikuandmed on vajalikud kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks. Ostuajaloo andmeid kasutatakse müügiaruannete koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks. Pangakonto number on vajalik kliendile tagasimakse tegemiseks.
E-post, telefoninumber, kliendi nimi on vajalikud selleks, et pakkuda klienditoe teenust ja saata uudiskirja. Üldisemad andmed nagu kasutaja IP-aadress ja muud identifikaatorid on vajalikud teenuse osutamiseks ja kasutusstatistika koostmaiseks.

Kellele isikuandmeid edastatakse

Isikuandmeid võidakse edastada tellitud kauba kättetoimetamiseks kasutaja poolt valitud transpordiettevõttele (Omniva, Itella SmartPOST jne), makseid vahendavale volitatud ettevõttele Maksekeskus AS ning juustupood.ee kasutamise statistikat koostavale ettevõttele (Google).

Nõusoleku tagasivõtmine

Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest
kliendituge e-posti teel.

Säilitamine

Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on
vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks. Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat. Maksetega
ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral  säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni. Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

Muutmine ja kustutamine

Isikuandmete muutmiseks või kustutamiseks tuleb kasutajal e-poes oma kontole sisse logida ja valida menüüst "Minu konto". Samuti võbi võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul.

Laste privaatsus

Juustupood.ee pakutav teenus ei ole mõeldud kasutamiseks alla 18-aastastele lastele ning me ei kogu alla 18-aastastelt lastelt teadlikult ilma lapsevanema nõusolekuta isikuandmeid. Juhul kui olete alla 18-aastane, siis ärge kasutage teenust ega pöörduge selle poole mitte ühelgi juhul ega ühelgi moel.

Küpsised

Küpsised on failid, mis salvestatakse ajutiselt teie arvutisse selleks, et juustupood.ee tunneks teie arvuti ära järgmisel korral kui seda külastate. Küpsiseid kasutatakse ainult juustupood.ee kasutamist puudutava informatsiooni kogumiseks.

Muudatused

Kõik kasutustingimuste ja privaatsuspoliitika muudatused kajastuvad siinsetel lehtedel ning ka mujal kui lehekülje haldaja seda vajalikuks peab.
Küsimuste korral pöörduge palun meie poole aadressil info(ät)juustupood.ee.